Warsztaty organizacyjno-finansowo-prawne

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach z zakresu organizacji, finansów i prawa. Warsztaty te kierowane są dla wszystkich osób pełniących funkcje instruktorskie w jednostkach Chorągwi Opolskiej ZHP – od poziomu drużyny do poziomu hufca. Odbędą się one w Krapkowicach w terminie 30 października 2022 r. (niedziela) w godzinach 10:00-19:00. Koszt warsztatów wynosi 30 zł/os. i w ramach niego uczestnicy mają zagwarantowany posiłek w trakcie warsztatów oraz dostęp do wszelkich materiałów programowych. Termin zgłoszeń upływa 30 września 2022 r.

Moduł organizacyjny – namioty różnego typu (rozkładanie, konserwacja i składanie) oraz pionierka (zasady BHP, wychowawcza rola pionierki, konserwacja sprzętu).

Moduł finansowy – dotacje, programy ,,2 do 2″ i ,,NINJA”, faktury, zaliczki, delegacje, DSCZ, 1%, darowizny, składki.

Moduł prawny – RODO, umowy wolontariackie, polityka bezpieczeństwa dzieci w ZHP, samodzielność zastępów a prawo, odpowiedzialność wychowawcy a prawo cywilne i karne.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: [email protected]

https://tiny.pl/wm8tm

Link do zgłoszeń :   Kliknij tutaj!

Related Posts

Leave a Reply

Skip to content