🔵 Granatowa Wyprawa 2022 🔵

👉 Tradycyjnie w drugiej połowie sierpnia odbyła się kolejna już organizowana przez Chorągiew Opolską ZHP Granatowa Wyprawa❗️

⚜️ W tym roku uczestnicy mieli możliwość odwiedzenia Gór Wałbrzyskich, Gór Sowich, w tym wspinaczki na Wielką Sowę 🧗, pomoc w XVIII Diecezjalnym Dniu Osób Niepełnosprawnych w Bielawie, zwiedzanie kopalni oraz wspinaczka w parku linowym 🚵‍♀️

Jak było? Masa wyzwań, przygód i magicznych chwil. I tylko tyle. Albo aż tyle. Bo przecież harcerstwo jest proste. Zresztą zobaczcie sami na zdjęciach. Reszta niech pozostanie we wspomnieniach uczestników i opowieściach o drewnianej wiacie, kociołku Zbyszku, kradzieży masła, wyprawie rowerami do Skalnego Miasta, zachodzie słońca na szczycie góry czy tekstach z wyjątkowych książek czytanych na szlaku… ❤

Granatowa Wyprawa 2022 była współfinansowana ze środków województwa opolskiego. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Marszałkowi Województwa Panu Andrzej Buła, Zbigniew Kubalańca – Wicemarszałek Województwa Opolskiego, Województwo OpolskieBiuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego UMWO za wsparcie nas w tej inicjatywie ⚜️

A już 30 września rozpoczynamy 🔴 Czerwoną Wyprawę 2022 w Bukowinie Tatrzańskiej! Widzimy się już niedługo na harcerskim szlaku❗️

Related Posts

Leave a Reply

Skip to content