Porządkujemy brzeg Nysy Kłodzkiej – inicjatywa w ramach projektu Opolskie dla Młodzieży!

Porządkujemy brzeg Nysy Kłodzkiej

W dniu 15 listopada grupa wolontariuszy zrealizowała inicjatywę pn. „Porządkujemy brzeg Nysy Kłodzkiej”, do której zaprosili grupę uczniów z jednej ze szkół podstawowych. Uczestnicy najpierw porządkowali nadrzeczne tereny, zbierając śmieci porzucone przez mieszkańców. Po ich uprzątnięciu teren wyglądał zdecydowanie lepiej! Po tym aktywnym czasie przyszła chwila na regenerację sił i poczęstunek. Następnie zorganizowany został quiz, w którym uczestnicy mogli sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ekologii, przeprowadzono też rozmowę na temat ekologicznych nawyków do wprowadzenia w domach. Na koniec wręczono nagrody i podziękowano wszystkim za udział.

Pojawiło się również nagranie na platformie TikTok: https://vm.tiktok.com/ZMFarGHxN/

#OpolskieDlaMlodziezy #SprzatanieSwiata

Related Posts

Skip to content