Reset hasła

Zaloguj sięKonferencja Instruktorska: Harcerstwo w czasach pandemii – Koncert online

UDOSTĘPNIJ
/
74

Jednym z elementów naszej konferencji „Harcerstwo w czasach pandemii” będzie wieńczący jej pierwszy dzień, sobotni koncert Tomasza Lewandowskiego i Krzysztofa Maciejowskiego.

Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w całej konferencji, ale chcieliby spotkać się z nami podczas koncertu, mamy szczególną propozycję. Możecie wziąć udział w tym wydarzeniu i jednocześnie zrobić coś dobrego!

Przy okazji organizacji koncertu, chcielibyśmy pomóc Julkowi – naszemu harcerzowi z Brzegu, który zbiera środki na operację, która umożliwi mu normalne funkcjonowanie i aktywność. Wszystkie osoby, które wpłacą darowiznę na rzecz Julka w wysokości min. 25 zł, otrzymają dane dostępowe umożliwiające udział w naszym koncercie.

Co musicie zrobić?

1) Wpłacić darowiznę w wysokości min. 25 zł na dedykowany numer konta Chorągwi Opolskiej ZHP: 93 1140 1788 0000 3328 7100 1056 wpisując w tytule „darowizna – Julian Piecuch” (po zakończeniu konferencji wszystkie zebrane w ten sposób środki zostaną przekazane na rzecz zbiórki Julka)

2) Przesłać potwierdzenie wpłaty na adres komendant@opolska.zhp.pl

3) Śledzić swoją skrzynkę e-mail – przed koncertem prześlemy na nią wiadomość z danymi dostępowymi, umożliwiającymi udział w wydarzeniu

4) Spotkać się z nami w sobotni wieczór podczas klimatycznego koncertu 

Mamy nadzieję, że uda nam się wspólnie pokazać, że mimo odległości łączy nas moc harcerskiego braterstwa i poczucie wspólnoty – również w działaniu i wzajemnym wsparciu.

Do zobaczenia!