Komenda Chorągwi Opolskiej ZHP

Komendant Chorągwi Opolskiej ZHP
hm. Łukasz Czarnecki
komendant@opolska.zhp.pl

Skarbnik Chorągwi Opolskiej ZHP
phm. Tadeusz Witczak
skarbnik@opolska.zhp.pl

Zastępczyni Komendanta Chorągwi
hm. Magdalena Pobóg – Lenartowicz
magdalena.lenartowicz@zhp.net.pl

Zastępca Komendanta Chorągwi
phm. Grzegorz Krzyśków
grzegorz.krzyskow@zhp.net.pl

Członkini Komendy ds. pracy z kadrą
hm. Anna Andrzejewska

 anna.andrzejewska@zhp.net.pl

Członkini Komendy ds. kształcenia i wsparcia metodycznego
hm. Margarett Antonik
margarett.antonik@zhp.net.pl

Członek Komendy ds. organizacji i promocji
hm. Adam Panczocha
adam.panczocha@zhp.net.pl

Członkini Komendy
phm. Aneta Bronowicka

 aneta.bronowicka@zhp.net.pl

Start typing and press Enter to search

Skip to content